Odpylacz cyklonowy cena

Odpylacze workowe, dzięki dużemu asortymentowi w skórze worków filtracyjnych z innych tematów i o innym kształcie i dużym systemie czyszczenia, zaczynając od mechanicznego po system przedmuchowy i wynoszenie brudu sprężonym powietrzem, znajdują swoje zastosowanie niemal w wszystkiej gałęzi przemysłu, w którym stoi kłopot z złym powietrzem dochodzącym w procesie przemysłowym.

Bardzo proste - filtry modułowe, które traktowane są zwłaszcza w branży drzewnej i meblarskiej, znacznie dobra wykonują swoją rolę również przy odciąganiu różnych typów pyłów, np. papier, tworzywa sztuczne, itp. W naszej możliwości mamy zarówno wielkie części modułowe mogące obsługiwać wielkie hale produkcyjne kiedy także średnie odpylacze stacjonarne wykorzystywane indywidualnie dla danych maszyn.

Odpylacze kartridżowe mimo małych gabarytów cechują się dużą powierzchnią filtracyjną. Traktowane są do suchych i drobnych pyłów. Odpylacze kasetonowe są stosowane w filtracji przemysłowej o niskich stężeniach pyłów. Z opinii na domową strukturę stanowią wielką powierzchnię filtracyjną.

Dużo szeroka skala proponowanych odpylaczy daje nam odpowiedni dobór maszyny do spraw klienta. Więcej informacji o swej możliwości można uzyskać na bliskiej stronie internetowej lub zapoznając się z nami bezpośrednio.

Świadczone przez nas dania odpylające są dostępne w grupy przeciwwybuchowej co oznacza, iż to odpylacz wykonany zgodnie z przepisami wprowadzonymi w unijnej dyrektywie atex, z angielskiego "atex dust collector".

Zastosowanie: - pyły, trociny, wióry czerpiące z obróbki drewna - pył szlifierski z opiłkami różnorodnych materiałów - mgła olejowa, itp.

Zachęcamy do wprowadzenia się z innowacyjnym odpylaczem filtracyjnym o modułowej konstrukcji, który dzięki swojej stabilnej budowie, wielofunkcyjności, możliwości korzystania różnych formy, sposobie opróżniania oraz czyszczenia rękawów filtracyjnych, znajdzie zarówno w Twojej jednostce wykonanie i da utrzymać w nim czystość, zaś w terminie zimy w sposobie recyrkulacyjnym odzyska ciepłe powietrze z powrotem na halę.