System informatyczny gospodarki odpadami

Wiele naszych spółek specjalizuje się w sprzedaży i dodawaniu systemów informatycznych do zarządzania punktami gastronomicznymi i hotelowo-gastronomicznymi. W relacje od sposobu prowadzonej działalności istnieją rozwiązania dla małego lokalu, jak także dla większej sieci restauracji. Rozwiązania będą różnić się między sobą w relacje lub jesteśmy do postępowania z   kawiarnią, pizzerią, restauracją hotelowej, i że z domem szybkiej obsługi. Organizmy do gastronomii cieszą się jeszcze popularniejszą popularnością. Coraz rzadziej możemy się z problemem gastronomicznym jaki nie jest żadnego oprogramowania wspierającego sprzedaż.

Samą z najbardziej unowocześnionych aplikacji do zarządzania punktem gastronomicznym jest sposób POS. W ogromnych miastach Polskich jest sieć autoryzowanych przedstawicieli. Dodatkowo oferują punkt serwisowy i obsługę zarówno jednostek polskich kiedy a takich, jakie w ramach indywidualnej struktury czy franczyzy posiadają wiele problemów gastronomicznych na gruncie całej Polski.

Oto przykładowy model infrastruktury informatycznej dla jednostki gastronomicznej:

Jest on właśnie zaprojektowany, aby elementy składowe umożliwiały użytkownikowi maksimum korzyści. Ich integracja i pozycja na jednakowych bazach powoduje wzrost efektywności, polepszenie jakości obsługi klienta, łatwiejsze raportowanie i rozliczanie jednostki, niezależnie z tego, czy stanowi ostatnie jedna restauracja, czy te sieć restauracji.

Na obecnym poziomie celowo nie podamy firmy, na którym z programów oprzemy propozycję skierowaną do pojedynczego klientowi. Przyjmijmy, że wyjście jest oparte na zintegrowanym systemie, który pozwoli zarówno obsługę stanowisk kelnerskich czy barowych, jak i całe zarządzanie gospodarką magazynową. W współzależności od prac pomysł może współpracować z terminalem dotykowym, a ponadto z czytnikiem kart magnetycznych, bonem kelnerskim, wagą, drukarką bonów i rachunków, drukarką fiskalną, szufladą, dozownikiem napojów, itp. Wszytko działa pod systemem operacyjnym MS Windows, w budowy małej albo na jakimś stanowisku, używając standardowy sprzęt PC.